Jdi na obsah Jdi na menu

NAŠE ÚSPĚCHY

MISTROVSTVÍ ČR VE STT 2021 - Jasmina Jelínková a Ondřej Hrazánek se probojovali do finále a získali 4.místo. Je to veliký úspěch, kdy po několika letech se do finále probojoval pár z Jižních Čech.

MISTROVSTVÍ ČR V LATINSKOAMERICKÝCH TANCÍCH 2021- naši trenéři Ivana Lutovská a Martin Macoun jsou mistři! Suveréně vyhráli svou kategorii.

Jasmina Jelínková a Ondřej Hrazánek získávají nejvyšší možnou taneční třídu ve své věkové kategorii.

Aneta Hrazánková získala 3. místo v online soutěži latina solo do 10 let.

Jasmina Jelínková a Ondra Hrazánek po celý rok jsou součástí Českého Národního Týmu ve STT a v deseti tancích

Ivana Lutovská a Martin Macoun - vedou rank list a jsou v Českém Národním Týmu

Leontina Jelínková poprvé v nové třídě A získává ve STT 4. místo

Jasmina Jelínková a Ondřej Hrazánek získávají 1. místo v Latino show dance CUP v mezinárodní soutěži se skladbou Hawai a 2. místo se show latino dance skladba Counry.

Taneční liga v Říčanech - 45. Říčanský pohár 2022 - Ivana Lutovská a Martin Macoun jsou jasní vítězové.

Mistrovství ČR ve STT - 26.2: Otrokovice. Jasmína Jelínková a Ondřej Hrazánek v své věkové kategorii obsadili 14. místo a Leontina Jelínková s partnerem 22. místo.

Příspěvky

TANEČNÍ SUPERLIGA V PRAZE

Na superligu do Prahy vyjeli Jasmína a David. Zatím stále jen STT tance, na latině se pracuje. Bylo z toho třetí místo. Moc gratulujeme. Soutěž se konala v překrásných prostorech Národního domu na Vinohradech.

29. 9. 2022 | | Rubrika: NAŠE ÚSPĚCHY

WDSF MLADÁ BOLESLAV

Na WDSF mezinárodní a výborně obsazenou taneční soutěž se vydal náš trenérský pár Ivanka a Martin. Byli stříbrní! Moc gratulujeme a jsme na Vás moc pyšní. Soutěž se odehrála v překrásných prostorech muzea  Škody Mladá Boleslav.

21. 9. 2022 | | Rubrika: NAŠE ÚSPĚCHY

Poslední soutěž MČR v roce 2022

Na poslední mistrovskou soutěž se vydal nově složený pár Jasminka a David a zabodoval - vyhrál z pěti tanců čtyři. Děkujeme za reprezentaci a přejeme mnoho dalších úspěchů.

KOŠICE OPEN 2022 - WDSF SOUTĚŽ

Ivanka a Martin v mega konkureci z celého světa získali 4. místo. Moc děkujeme za skvělou reprezentaci.

6. 6. 2022 | | Rubrika: NAŠE ÚSPĚCHY

Sportovec roku 2021 v Táboře

1.6.2022 v Univerzitě se konalo vyhlášení ankety Sportovce roku okresu Tábor. Jasmínka a Ondra již byli zařazeni mezi dospělé sportovce. Jasmínce bylo loni 11 let a nakonec vybojobvali 10. místo mezi jednotlivci.

Ranklist ČSTS

Jasmínka s Ondrou jsou momentálně na 12.místě v celorepublikovém ranklistu. Jsou teprve prvním rokem v této věkové kategorii. Martin Macoun a Ivana Lutovská rank list ve své kategorii vedou a to úplně suveréně.

COOL DANCE SUPERLIGA

Minulý týden Jasmínka a Ondra se vydali sbírat zkušennosti na superligu do Mladé Boleslavi, kde se soutěžilo v překrásném prostředí muzea škodovky. Nakonec jak v latině, tak stt zůstali těsně před semifinálem. Většina soupeřů, příští rok odchází do vyšší věkové kategorie.

Soutěž WDSF - GRAND PRIX AUTERLITZ 2022

Mezinárodní soutěží WDSF ožilo o víkendu 21.-22. května druhé největší město v České republice, tedy Brno. Konaly se soutěže WDSF Open a WDSF International Open.

Soutěž v Praze

Krásná pohárová soutěž se konala 5.6.2022 v Praze. Soutěž pro začínající páry a jednotlivce. Děkujeme organizátorům za pozvání.

Frankfurt WDSF

14.5.2022 náš pár Ondra a Jasmínka vyrazil směr Frankfurt do Německa na mezinárodní soutěž. Ve velké konkurenci vybojovali 14. místo v kategorii Junior 2. Tančilo se na 6 parketech.